Čím více píšu..

14. června 2011 v 15:03 |  Věnování
.. tím více zjišťuju, že se některé mé povídky stylem přibližují mým oblíbeným hrdinským blogerům. Každá mi zkrátka některého z nich připomene. Nebude mi rozhodně zatěžko jim občas některou z nich takříkajíc věnovat, vždyť i v úvodu knih patří věnování k jedné z příjemných částí knihy. A to i přes to, že se to možná sami nedozvědí, protože věnování je pouze pro potěšení mého srdce (jsem zkrátka otravnej sobec :-D ) a nehodlám se horempádem hnát k někomu, jen abych ho upozornila na to, že jsem jeho (jedna z několika tisíc) horlivý fan. Ne, ne, jen ho nechám, ať se dál věnuje těm svým podivuhodným příběhům, které samozřejmě taky zbožňuju, těm a neztrácí čas se mnou a mými podivínskými projevy úcty :-D
Vždyť i pouhý pozdrav a úsměv jako projev náklonosti postačí, kdybysme se na dlouhé cestě náhodou přece jenom potkali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monnie Monnie | Web | 14. června 2011 v 15:40 | Reagovat

Dobrá den nebo Ahoj? Moc děkuji za komentář k diskuzi! Velmi pěkné zamyšlení...upřímně s tím souhlasím. A abych řekla pravdu-pěkný blog! Velmi zajímavé myšlenky-donutí přemýšlet :)

2 Ahoj :) Ahoj :) | 14. června 2011 v 16:57 | Reagovat

Miluj muže, který ti neříká, ze jsi "sexy", ale že jsi "krásná". Toho, který ti zavolá zpátky, když jsi to položila. Toho, který zůstane vzhůru jen proto, aby tě viděl spát. Toho, který líbá tvé čelo. Toho, který tě chce ukázat celému světu, i když nejsi zrovna miss. Toho, kterému je úplně jedno, jestli jsi časem ztloustla nebo zhubla. Toho, který říká: "Co si dáš, broučku? Já vařím." Toho, který tě před svými přáteli vezme za ruku. Čekej na toho, který ti neustále bude říkat, co pro něj znamenáš a že je dítě štěstěny, když má zrovna tebe. A který tě představí svým přátelům se slovy: "Tak to je ona." Miluj ho, protože on miluje tebe a bude tě zřejmě milovat navždy. Jestli jsi otevřela tuto zprávu, musíš ho poslat dál. Byla jsi právě začarována! Dnes o půlnoci tě tvůj milovaný překvapí. Něco skvělého se ti stane, zítra okolo 1:42 p.m.. Připrav se tedy na překvapení svého života:):) Pošli tuto zprávu během příštích 15 minut dalším 15 lidem a čekej... Mrzí mě to, ale jsi na řade :):) .

3 utrzky-zivota utrzky-zivota | Web | 14. června 2011 v 18:55 | Reagovat

[1]: dík Monnie, je hezké, že odpovídáš

[2]: Anebo prostě nemiluj muže, spokoj se s idolem, uvědom si že jde pouze o vzor, ideál a ideální kapalina neexistuje, a zamiluj se do klidu, krásy, a hlavně sebe měj ráda, protože kromě rodičů už nikdo nebude mít v lásce člověka déle, než zmizí ten pocit, že je dokonalejší než on sám, než opadne barevný příliv opojení. A taky děti měj ráda, měj je ráda ale nezapomeň jim závidět jejich živost a mládí, ať jim je jasné, že jsou to dary, které nebudou mít věčně..

4 Stik Stik | 1. července 2012 v 15:34 | Reagovat

Hmm, ano ... Trochu jsem se zamyslel. Protože jsem měl pocit, že se k tomuto musím vyjádřit. Teď otázkou zůstává - když napíšeš " Nemiluj muže, spokoj se s idolem, zamiluj se do klidu " Já si to vysvětluji tak jak kdyby jsi napsala neží v přítomnosti, zamiluj se do myšlenky 8-O  . Nemyslíš ?[3]:

5 Stik Stik | 3. července 2012 v 19:20 | Reagovat

Před touto autorkou smekám klobouk.. Autorka Ví proč ! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama