Postřehy o blogařině

6. června 2011 v 16:47
Nejsem žádný expert na blogy, pobývám tu jen o něco déle než půl roku. Několik zákonitostí mě ale do očí stihlo praštit. Opravte mě, jestli se pletu.
"Vždy ztraceni, přesto vždy na cestě." Walter Kirn, srpen 20061) Máloco je tu jisté (už vůbec ne nastavení, které zadáte) nebo trvalé (např. vaše návštěvnost, je dost tvrdě zasloužená a nejistá, pokud nejste geniální Sikar a jeho parta, nebo Malé stvoření ze souhvězdí úsměvů a další známí literáti, kteří už jsou zasloužilí blogoví důchodci a plši nejsou jediní, kteří hltavě žerou jejich články, mňam)

2) Málokdo starší 15 let vyhledává blogové hry o nejlepší designe a jen pár geniálních talentů mladších 12let vyhledá obtížnou literární soutěž, takže pokud se lišíte, jste pro mě vítaná zajímavá rarita!

3)Napiš koment novému, málo oblíbenému blogu a asi 40% ti to slušně vrátí. Nečekej to rozhodně vždycky.

4) Některé stálejší známosti jsou nepříjemné a otravné (příšerné zklamání pro tak naivního člověka, jako jsem já :-D tady mě z naivity rychle vyléčili, přátelství je obvyklejší mezi 'staršími' blogery se zájmy a smyslem pro humor, na které prostě nemám.)

5) Snaživý chlap se tu často ocitne v nepříjemném/příjemném obklopení spoustou fanynek. Máte recht, bohužel, jak je nakonec vidět, nejsem chlap.( Nu což, holka, překousnu svoji touhu po slávě vejpůl a vyplivnu dřív, než se i tou blbou půlkou zadusím... chropt, chropt, chrrr)

6) Komenty se mi píšou nejlíp tam, kam už se možná žádný další nevejde. (Přeplněný komenty, jééé!! Já chci taky jeden vecpat. :-)) Bylo by moc šílený zaplnit si stránku jenom vlastníma komentama? Retrospektiva je prý velice důležitá
:-DD

7) Přišli jste sem, abyste poznali kdo doopravdy jste a mezi jaké lidi patříte? Já taky.
Nečekejte, že se to jentak dozvíte. Tohle není svět, kde vám to lidi oznámí na počkání nebo upřímně nebo dokonce ihned. Ani tady, ani jinde takový svět není. To je na vás a vaší volbě a jestli jste ve vybírání tak nejistí jako já, tak mou upřímnou soustrast máte jistou. Jestli tu máte přátele, nemáte zřejmě tento problém.
Mě pomáhá Spidermanův doktor: "Možná nemáš být Spiderman, co šplhá po stěnách. Můžeš si vybrat."
Celkem vzato to znamená: Pokud nevíš kdo jsi a je to k zbláznění, pomáhá vzdát se toho, čím myslíte že jste, 'dát si voraz' a myslet na to, abyste měli co do huby a slušně došli po dvou za svými povinnostmi, vono se to potom nějak vyvrbí.

Na závěr jedno přísloví: Poznej sám sebe, bez vousů, dojdeš k rozhodnutí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ligheua Ytchä Ligheua Ytchä | Web | 6. června 2011 v 18:22 | Reagovat

Dobré postřehy, trochu jsem se zasmála, být tebou, netvrdím, že nemám smysl pro humor :P

2 Kate Kate | Web | 7. června 2011 v 16:34 | Reagovat

To je fakt dobrý :) a pravdivý ;) já bloguju skoro rok

3 utrzky-zivota utrzky-zivota | 10. června 2011 v 10:31 | Reagovat

[1]: kdy, kde to tvrdím. Já jsem věrným obrazem sarkasmu a mám co dělat, abych ho zkrotila.

[2]: Díky Kate, tak to se mnou ještě není zas tak špatný :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama