Jsou věci..

18. července 2011 v 21:02
..se kterými se nesvěřuji ani svému deníčku. Nejenže na ně nechci myslet, ale nechci ani aby na ně mysleli ostatní lidé.
Co děsivého očekáváte? Co myslíte, že je pro mě TAK děsivé?
Vím, trochu depresivně na takové happy téma. Mám vůbec proč se bát, nebo má můj strach jen velké oči?

Taky mám velké oči. VYVALUJU je na to dění okolo, jak všichni ti prostomyslní lidi předem ze všeho šílí. Jak jsou neklidní, jakoby voda pořád netekla tímhle světem dolů a hadi se najednou z ničeho nic měli do svých ocasů zakousnout doopravdy a zapomenout, chudáčci, na chutnější věci okolo. Ovšem, jenom dokud nezačnu šílet taky, dokud mi takkkytt nezsačnou ve zspěchu drkotat stišttěnné zsuby.

Koukám a je mi mizerně.
Ale ne zrovna z toho koukání. Je mi bohužel permanentně mizerně. Ze ...., ze ............ nebudu pokračovat. Nechci, aby se z toho udělalo zle taky někomu jinému.

A tak utíkám zase k novým začátkům.

Jestli se ptáte po možné jednodušší příčině, můžu to přičíst na vrub tomu příšernému létu bez pořádného deště. Uvnitř mě je poušť a možná taky špatně uklizená spoušť, a je to má vina. Nedá se to spravit. Už ne. Postavím se a potáhnu se s tím dál, budu s tím žít, to není smrtelný, jenom blbě čitelný a bohužel těžce zapomenutelný. Zapomeňte na to, raději řekně: "Co sis nadrobila, to si sliž." A já povím: "Ano, přeju taky hezký den." :-D
Stín na stín, řekne buddhista. Protože ten je bez viny, ačkoliv po vás často hází kamenem, nevěříte? (stín, ne buddhista, ten hází jen rouchem a očima a rukama)

Je to tak. Je to strach a beznaděj a vina, co nás žene k novému začátku. S nimi mnoho ztrácíme a bez nich.. nepřežijeme. Jako s protipožárním alarmem.
O ne, já zapomenula- je to taky naděje na lepší.. já ani nevím co. Tohle není moje prkno, parketa...nebo co. Já jsem realistka, ne rasistka zítřků. Optimismus hledám v pohádkách. :-)

No, to se mi to zase podařilo příšerně natáhnout a okecat. Ještěže nepíšu moc často. :-(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama