Nevím

13. listopadu 2011 v 0:16
Co je nemožné. Obávám se, že tak řečené "nic" to asi nebude, podle českého znění hesla, totiž takové "nic" docela dobře může existovat, není totiž nemožné.
Nezamotané je to lepší anglicky: Nothing's impossible. Nic je nemožné.

Jsem zastánce Einsteinovy teorie relativity, která říká, že dva body setkávající se v prostoru se vlastně relativně nikdy nedotknou. Dokazují to pravidla chemie, ať jdeme sebevíc do hloubky, stále vidíme jen tanec menších a menších částic, nebo naopak vlnící prostor mezi nimi (teorie strun, že by to byli ještě malilinkatější částitečky?) i matematické exponenciální grafy, na nichž je NEMOŽNÉ dotknout se nuly. Křivka přes ni prostě přeskočí a šíne si to do minusu přes další body. Takže "nic" není nemožné, ale jelikož je to pravé a nefalšované "nic", tak o tom prostě nemůžeme vědět. Zemřeme, a co se stane pak? Nic. A potom "nicu" úplně všechno. A pochybuju o tom, že to bude o jediný chloupek lepší, jsem realistka, věci jsou prostě buď fajn, nebo hůř. I ten pohled je beztak relativní. No a na grafu.. stačí změnit funkci.
Tak, asi tak.

Nemožné je vejce ve skle?
Nemožné je nevýt sklesle?
Nemožný cár papíru?
Nemožné mít "na míru"?

Tak dej vale námaze.
Nestůj pořád na váze.
Polechtej se po tričku.
Dej zas prostor sluníčku.

Zítra najdeš taky den.
Jen to odlož s vvýdechem.
Nemožné se ve snech zdává.

Dnes už nemáš náladu.
Chce to změnu pořadu.
Odpočatý odolává.

Pokud se Vám bude zdát něco nemožné, hledejte láskyplný úsměv a nemusí patřít jenom blízkému člověku.
Nezmůže mnoho, ale působí jako pohlazení po duši. Jen jestli ji nejdřív není potřeba zase najít. Těžko se hledá, taková duše, takové nic, mehehe...Nevinný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kamčí Kamčí | Web | 13. listopadu 2011 v 19:19 | Reagovat

:-D  :-D  :-D  jÁ SEM TO NEDÁVALA DO PŘEKLADAČE. =D Vsadila jsme na svojí slovní zásobu a jaksi se mi to nevyplatilo. =D =D Jinak děkuji za opravu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama