Žádost o pokračování

2. ledna 2012 v 13:28 | Knedla
No to jsem si dala! Když jsem zakládala blog, velice jsem toužila vědět, 'co jsem zač'. Věděla jsem už z předchozích zkušeností, že je rozdíl mezi pány a dámami v blogovém pojetí.
Záměrem tedy bylo: ukázat svůj zájem o bájné draky, nedat najevo pohlaví a zpočátku ani věk (asi jsem tam neměla dávat tu poznámku o té pitce), prokázat tu trochu lásky k výtvarnému umění, co mě občas drží nad vodou a taky pokus najít lidi, kteří by rádi řetězili části povídky v méně známé hře 'Jak to bylo dál' podle svých nejbláznivějších představ.
(Bylo by fajn najít jednou povídku, jejíž každá část je na jiném blogu a přechází do nových překvapujících zvratů podle zálib daného autora. Můj vysněný blogový maraton, něco jako ta hra, kde každý napíše jedno slovo z věty, aniž by bral ohled na ta předchozí a vyjde s toho velice zábavný myšmaš, napadá mě, že si možná tohle přání v roce 2012 splním a pár lidí k tomu donutím, dobré předsevzetí.)
Odezva byla zajímavá: milovnice upírů Laya a milovník akčních příběhů, který mě doopravdy asi zpočátku měl za kluka (já nerada nechávám lidi dlouho v omylu, ale fanynek svých, podotýkám opravdu skvělých, příběhu měl asi ListerO ažaž)- ani jeden z nich už od léta nenapsal článek, snad to není proboha kvůli mě, jejich blogy stále existují a psali vynikajícně, i když čistě upíří příběhy nepatří k mým oblíbeným. Dále Werewolf's spirit, která nechává na svém blogu časodčasu odkaz na nějakou tu dobrou hudbu (mám pomalé stahování a po prvních tónech se mi to na pět minut sekne, pět vteřin jede a zase sekne, tak nedovedu říct jak moc dobrou, pouštím si častěji samostatnou hudbu bez videa, ale řekla bych podle občasných návštěv, že podle její vždy dobré "krvelačné" nálady). Pak Kiára= Domika9, má krásný blog http://princeskiara.blog.cz/ , na který jsem si vzpomněla, přiznám se já nevděčnice, až když jsem se vracela nyní zpětně v článcích. Má nový foťák od Ježíška a pěkně kreslí, asi se kouknu častěji. Ligeua Ytche má blog s jedinou velkou reklamou. Taky způsob výdělečné činnosti :-D
No zkrátka, žádní milovníci draků. Pastelky nakonec rozkradla menší sestřička (to příbuzenstvo) a chuť kreslit mě přešla v náplni jiných starostí. Až v prosinci a lednu mi sem zabloudili Rudolf z falknova, pyšný otec milého kytaristy a autor fantasy (těch krvavějších, na ty potřebuju vždycky tak půl roku oddech od té minulé a momentálně mám ještě pořád usedavě uplakaný pocit z posledního krvavého dílu Eragona) a teď i Miluška Šikovná, která si o mě teď asi myslí, že jsem přes Vánoce dokonale zblbla, protože jsem její komentík přečetla na svém meilu, kam mi souhrně chodí a nepodívala se, že není jaksi pod posledním článkem, ale pod mou stařičkou povídkou. Promiň Milu. Jsem prostě Knedla, tu přezdívku jsem nakonec dostala v práci, ne na blogu :-D.
Co naplat, tak já se pokusím, i když to znamená prošmejdit "temné stránky" svojí paměti a blogu spolu s půlkou anglické wikipedie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hakky Life Hakky Life | Web | 2. ledna 2012 v 22:54 | Reagovat

Tak to poslední mě dostalo Knedlo. :) To já změnila dess. :)

2 Hakky Life Hakky Life | Web | 2. ledna 2012 v 23:53 | Reagovat

Chtělo to změnu jen přemýšlím o té fotce zda je v pohodě. A Fringe ... omg nejlepší seriál na světě!

3 Hakky Life Hakky Life | Web | 3. ledna 2012 v 0:01 | Reagovat

Fotografie byla pořízena při focení pro LARP.cz modeling. :) PostApo. Stalker.

4 Hakky Life Hakky Life | Web | 3. ledna 2012 v 23:30 | Reagovat

Jasný spánek je důležitý ... nepotřebuji :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama